Özel Ders İlanı

Özel ders ilanı vermek mi istiyorsunuz ? Özel ders ilanı vermek çok kolay. kurssorgula.com web sitesinde hızlıca mağaza açıp özel ders ilanı verebilirsiniz. Siz de özel ders ilanı vererek ; özel ders almak isteyen öğrencilere çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kurssorgula.com web sitesinde bir mağaza açmak ve vermiş olduğunuz özel dersleri girmek. Bu sayede binlerce özel ders arayan öğrencilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nasıl Özel Ders İlanı Verebilirim ?

Özel ders ilanı vermek için, öncelikle kurssorgula.com web adresinde bir mağaza açmanız gerekmektedir. Mağazanız onaylandıktan sonra size özel yönetim panelinden özel ders ilanlarınızı ekleyebilirsiniz. Öğrenciler ister sosyal medya hesaplarınızdan ister mail adresiniz isterseniz telefon üzerinden sizlere çok rahatlıkla ulaşabilecektir. Hemen kayıt olup mağazanızı açın özel ders ilanlarınızı vermeye başlayın.

Hangi Konularda Özel Ders Verebilirim ?

Özel ders ilanında konu sınırlaması yoktur. Sınava hazırlık derslerinden , sanat kurslarına, spordan el becerilerine kadar her alanda özel ders verebilirsiniz.

Özel Ders İlanı Vermek İçin Nasıl Mağaza Açarım ?

Özel ders ilanı vermek için giriş kayıt bölümüne tıklayıp, satıcıyım seçeneğini seçip üyelik oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kurs sorgula sitesi yardım sayfasından ( buraya tıklayıp yardım sayfasına ulaşabilirsiniz. ) detaylı bilgi ve yönlendirmelere ulaşabilirsiniz.

Mağaza Nasıl Açabilirim ?

Ders ilanı vermek için buraya tıklayarak üye ol kısmından satıcıyım seçeneğini işaretleyip kayıt olabilirsiniz. Bilgi almak için bize iletişim sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

Bir cevap bırak