Özel Ders İlanı Ekle

Kurs Sorgula ( kurssorgula.com ) web sitesi özel ders ilanı ekleyebileceğiniz, özel ders ilanlarınız ile özel ders almak isteyen kişilere ulaşabileceğiniz bir eğitim pazar yeri sitesidir.

Özel Ders İlanı Ekle

Özel ders ilanı ekle, özel ders ilanlarınızı yayınlayalım özel ders almak isteyen bireylere hemen ulaşın. Matematikten dansa , müzikten el sanatlarına kadar tüm alanlarda özel ders ilanı ekleyebileceğiniz kurs sorgula sitesinde mağaza açmak çok kolay. Giriş Kayıt ( buraya tıklayarak giriş kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. ) alanında üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Nasıl Özel Ders İlanı Eklerim

Özel ders ilanı eklemek için ;

1- Üyelik sayfasından ( tıklayınız ) satıcıyım hesabını seçiniz.

2- Bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak abonelik paketi olarak Özel Ders Abonelik Paketini seçiniz.

3- Abonelik paket alımını tamamlayınız.

4- Mağazanız hazır artık özel ders ilanı ekleyebilirsiniz.

Eğitim Pazar Yeri sistemi nedir ?

Eğitim pazar yeri, sizlerin kredi kartı ile satış yapabileceğiniz bir eğitim tanıtım platformudur. Özel ders ilanı eklediğiniz zaman özel ders almak isteyen kişiler ücret ödemesini dilerlerse kredi kartı yolu ile de sitemiz üzerinden yapabilirler. Sitemiz üzerinden alınan özel derslerde sizden %10 banka komisyonları dahil komisyon bedeli kesilir. Örn : 100 TL lik bir ilan girdiniz ve satış oldu size aktarılacak ücret 90 TL’dir.

Kurs Sorgula şeffaf bir sitedir. Ders almak isteyen bireyler dilerse sizlere iletişim bilgilerinizden de ulaşabilir. Sizler ödemeyi elden ya da havale yöntemi ile de alabilirsiniz. Böyle bir durumda herhangi bir şekilde komisyon bedeli ödemezsiniz.

Kurs Sorgula Ödemeleri Nasıl Yapmaktadır ?

Kurs sorgula olarak alt yapımızda iyzcio pazar yeri güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktayız. Kurs Sorgula sitesinde mağaza açtığınız anda güvenli ödeme alt yapı sistemine kayıt olursunuz. Sistemimiz üzerinden satmış olduğunuz derslerin bedelleri size ödeme sistemi üzerinden otomatik olarak gönderimi sağlanır.

Detaylı bilgiye Kurs Sorgula Yardım sayfasından ulaşabilirsiniz. Yardım sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Size yardım etmek için buradayız

Özel ders oluşturma sürecinde ihtiyacınız olan konularda size destek vermek için Eğitmen Destek Ekibimiz daima yanınızda. Bize ulaşarak her zaman destek alabilirsiniz.  Özel ders eklerken sistem kullanımı ya da sormak istediğiniz soruları daima iletişim numaralarımızdan ya da mail göndererek bize sorabilirsiniz. Ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacağını unutmayınız. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

özel ders ilanı ekle

Özel Ders İlanı Ekle