Kurs İlanı Ekle

Kurs Sorgula ( kurssorgula.com ) web sitesi kurs ilanı ekleyebileceğiniz, kurs ilanlarınız ile özel ders almak isteyen kişilere ulaşabileceğiniz bir eğitim pazar yeri sitesidir.

Kurs İlanı Ekle

Kurs ilanı ekle, kurs ilanlarınızı yayınlayalım kurs almak isteyen bireylere hemen ulaşın. Matematikten dansa , müzikten el sanatlarına kadar  binlerce kategoride, tüm alanlarda kurs ilanı ekleyebileceğiniz kurs sorgula sitesinde mağaza açmak çok kolay. Giriş Kayıt ( buraya tıklayarak giriş kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. ) alanında üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kurs İlanı Eklerim Kurs Veririm

Kurs ilanı eklemek için ;

1- Üyelik sayfasından ( tıklayınız ) satıcıyım hesabını seçiniz.

2- Bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak abonelik paketi olarak Kurs Merkezi Abonelik Paketini seçiniz.

3- Abonelik paket alımını tamamlayınız.

4- Mağazanız hazır artık kurs ilanı ekleyebilirsiniz.

Eğitim Pazar Yeri sistemi nedir ?

Eğitim pazar yeri, sizlerin kredi kartı ile satış yapabileceğiniz bir eğitim tanıtım platformudur. Kurs ilanı eklediğiniz zaman kurs almak isteyen kişiler ücret ödemesini dilerlerse kredi kartı yolu ile de sitemiz üzerinden yapabilirler. Sitemiz üzerinden alınan özel derslerde sizden %10 banka komisyonları dahil komisyon bedeli kesilir. Örn : 100 TL lik bir ilan girdiniz ve satış oldu size aktarılacak ücret 90 TL’dir.

Kurs Sorgula şeffaf bir sitedir. Ders almak isteyen bireyler dilerse sizlere iletişim bilgilerinizden de ulaşabilir. Sizler ödemeyi elden ya da havale yöntemi ile de alabilirsiniz. Böyle bir durumda herhangi bir şekilde komisyon bedeli ödemezsiniz.

Kurs Sorgula Ödemeleri Nasıl Yapmaktadır ?

Güvenli Alış Verişin Adresi Kurs Sorgula ( kurssorgula.com ) Kurs sorgula olarak alt yapımızda iyzcio pazar yeri güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktayız. Kurs Sorgula sitesinde mağaza açtığınız anda güvenli ödeme alt yapı sistemine kayıt olursunuz. Sistemimiz üzerinden satmış olduğunuz derslerin bedelleri size ödeme sistemi üzerinden otomatik olarak gönderimi sağlanır.

Detaylı bilgiye Kurs Sorgula Yardım sayfasından ulaşabilirsiniz. Yardım sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Size yardım etmek için buradayız

Özel ders oluşturma sürecinde ihtiyacınız olan konularda size destek vermek için Eğitmen Destek Ekibimiz daima yanınızda. Bize ulaşarak her zaman destek alabilirsiniz.  Özel ders eklerken sistem kullanımı ya da sormak istediğiniz soruları daima iletişim numaralarımızdan ya da mail göndererek bize sorabilirsiniz. Ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacağını unutmayınız. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kurs İlanı Ekle – Kurs Ver