Hakkımızda

Kurs Sorgula web sitesi ( kurssorgula.com ) Türkiye’nin ilk ve tek eğitim pazar yeri web sitesidir. Güvenli alış veriş mottosuyla kurulan kurs sorgula web sitesi eğitim dünyasına inovasyon kazandırmıştır.

kurs sorgula

Kurs Sorgula – Türkiye’nin İlk ve Tek Eğitim Pazar Yeri

Tek Tıkla Kurs Sorgula

Kurs Sorgula, üreten insanımızın ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştıran , üreticiyi ve tüketiciyi buluşturan bir e-ticaret platformudur .

Kurs Sorgula ( kurssorgula.com ) eğitim sektörüne özel bir e-ticaret pazar yeridir . Eğitim sektörüne yönelik ürünler üretip satmak isteyen, bu alanda hizmet veren birçok kişi ve kurum tanıtım, reklam ve hedef kitleye ulaşma konularında sorun yaşamaktadır. Aynı zamanda bu alanda hizmet/ürün satın almak isteyen kişiler de aradıkları ürün veya hizmete ulaşmakta güçlük çekmektedir. Eğitim sektörünün yanında olmak, onların sunduğu kaliteli ürün ve hizmetleri  pazarlamalarına yardımcı olmak için profesyonel ekibimiz ve tüm imkanlarımız ile çalışmaktayız.

Uzun yıllar sonucu ortaya çıkan e-ticaret tecrübelerimiz ve referanslarımız bu yolda daha ileriye gidebilme için bizlere yol göstermenin yanı sıra müşterilerimize de güven vermekte ve yol gösterici olmaktadır.

Dünya’da dijitalleşen ticaret sektörüne paralel olarak, ülkemizde de yavaş yavaş yükselen ve gelecekte büyük bir paya sahip olacak dijital ticaret dünyasında geç olmadan yer alabilmeniz ve daha kolay adapte olabilme adına yola çıkan firmamız sizleri daha da ileriye taşımak adına çalışmalar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir .

Müşterilerimize sürekli destek olmak için, sizleri ticarette daha da ileriye taşımak için her daim çalışmaya devam etmekteyiz ve sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.