Eğitim Sektörüne Müjde

Ücretsiz olarak kurumlarını tanıtabileceği, kurs, özel ders ilanları verebilecekleri eğitim dünyasına dair her şeyin yer aldığı kurssorgula.com açıldı. Kurs Sorgula web sitesinde dilerseniz ücretsiz özel ders ilanı verin dilerseniz kurslarınıza kayıt alın.

kurssorgula.com Avantajları Nedir ?

  • kurssorgula.com da özel ders ilanı vererek ( direksiyon kursu, matematik kursu, müzik kursu vb. aklınıza gelebilecek tüm özel dersler)  özel ders arayan kişilere ulaşabilirsiniz.
  • Okul, kreş, özel öğretim kurumu vb. kurumlarınızı ekleyerek ücretsiz reklam yapabilir, kayıtlarınızı arttırabilirsiniz.
  • Koçluk, Eğitim Danışmanlığı, Rehberlik gibi çalışmalarınızı ekleyerek bu hizmetleri talep eden kişilere daha hızlı ulaşırsınız.
  • Kurs programlarınızı ekleyerek kurs kayıtlarınızı arttırabilirsiniz.

Gelişen dünyada eğitim sektörünün dijitalleşmesini sağlayan kurssorgula.com pazar yeri alt yapısı ile kurulmuştur. Siz de hemen kurssorgula.com da yerinizi alın, ulaşmak istediğiniz kitlelere ücretsiz olarak ulaşın. Siz de çevrenizi bu web sitesinden haberdar ederek her kurumun yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kurs Sorgula web sitesinde nasıl üyelik açarım ?

kurssorgula.com ‘a üye olmak çok kolay. Giriş Kayıt ( buraya tıklayınız )

Giriş Kayıt butonuna tıklayıp üyelik sayfasına göz atabilirsiniz. Dilerseniz Yardım sayfamızdan da her bir alan için kullanım paneli, üye olma işlemlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Sizi bilgilendirmemizi isterseniz aşağıda ki forma iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde eğitim kurum danışmanlarımız arayıp bilgilendirme yapacaktır.

Sizi Tanıyalım

Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgileriniz.


Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

Bir cevap bırak