kumtoys

  • Tümü
  • Favori
  • Popüler
  • En çok oy alan
  • Süresi doldu
Ebru Sanatı Başlangıç Seti
Teklif
2 sene önce

Ebru Sanatı Başlangıç Seti

90.00

Ebru Sanatı Başlangıç Seti

Yeni başlayanlar için en ideal setlerden olan Redka Ebru Sanatı Başlangıç Seti ile, ebru sanatına ilk adımı atmış olacaksınız. Ebru sanatı başlangıç seti içeriğinde yer alan materyaller ve öğretici dvd ile çok rahatlıkla kendi kendinize ebru sanatını öğrenebilir, çok güzel eserler ortaya çıkarabilirsiniz.
Ahşap Saat Boyama
İndirim
2 sene önce

Ahşap Saat Boyama

25.00 20.00 -20%
Ahşap Saat Boyama ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 200x265mm Lazerle kesilmiş ahşap 6 renkli akrilik boya, fırça ve saat motoru Ahşap saatin ölçüleri modele göre farklılık göstermektedir.   Ahşap saat boyama çocukların kendi emeğiyle boyayıp daha sonra saat olarak kullanabilecekleri bir materyaldir. Ahşap saat boyama aracılığıyla bir taraftan çocuklar boyama tekniğini öğrenirken diğer taraftan el becerilerini arttırırlar.
Ahşap Yapboz
İndirim
2 sene önce

Ahşap Yapboz

21.00 18.00 -14%
AHŞAP YAPBOZ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER :  310x410 mm Ebatlarında, lazerle kesilmiş 3 mm MDF Yapboz oyunu, üzerinde desenler ve belirli şekillerde kesilmiş olan ahşap parçaların doğru şekilde bir araya getirilmesiyle daha anlamlı bir görüntü, görsel oluşturmak üzerine kurulu bir eğitici oyundur.  Yapboz yapmanın çocuklara faydası ise şu şekilde sıralanabilir. Dikkat eksikliği giderir, görsel hafızayı geliştirir, problem çözme  yeteneğini geliştirir ve öz güven duygusu aşılar.
Alüminyum Folyo
İndirim
2 sene önce

Alüminyum Folyo

6.00 4.00 -33%
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : Alüminyum folyo, işlem resmi, mukavva ve kabartma kalemi   Alüminyum Kabartma, alüminyum üzerine, kalem gibi malzemeler yardımı ile arkadan ve önden çizim yapılarak desen oluşturma sanatıdır. Folyo kabartma işlemleri, ince bir işçilik ve el becerisinin yanında çok dikkatli çalışma isteyen bir tekniktir.
Ahşap Maket Küçük Boy
Teklif
2 sene önce

Ahşap Maket Küçük Boy

18.00
Maket, Fransızca maquette kelimesinden dilimize girmiş bir sözcüktür. Sözlük anlamı, "bir dekorun, bir yapının, bir aygıtın, heykelin, vb. görünümüne ve oranlarına bağlı kalınarak küçültülmüş üç boyutlu örneği" olarak verilmektedir. Nelerin maketi yapılabilir? Her tür vasıtanın (otomobil, motorsiklet, kamyon, çekici, otobüs vs.), askeri, hava, deniz ve taşıtlarının (uçak, tank, gemi, denizaltı, helikopter vs.) maketleri yapılabileceği gibi, bir binanın, açık ya da kapalı mekanların ve aygıtların maketleri de belirli ölçekler dahilinde yapılabilir ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : Lazerle kesilmiş 3 mm mdf
Becerikli Boncuklar
Teklif
2 sene önce

Becerikli Boncuklar

30.00
Zeka ve akıl oyunu Becerikli boncuklar oyununu akıl ve zeka oyunları sınıfınızda ya da dersliğinizde kullanailirsiniz. Ürünlerin içinde bilgilendirme kitapçığı bulunmaktadır. Kutu İçeriği : 150 Adet Plastik Boncuk , Boncuk Yerleştirme Zemini
Cam Vitray
Teklif
2 sene önce

Cam Vitray

17.00
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEDİLER : 22x28 üzeri baskılı PVC, 6 Renk Cam Boyası, 1 Adet Fırça   Cam Vitray PVC üzerine basılmış desen ve bu desenin uygun şekilde boyanmasıyla oluşmuş görsel değeri yüksek bir üründür. Cam Vitray desenin boyanmasıyla çocukların el becerileri gelişmekte ayrıca çıkan ürünün görsel değeri çocuğu sanata yönlendirmektedir  
Çanta Boyama
Teklif
2 sene önce

Çanta Boyama

20.00
Çanta Boyama baskılı çanta, 6 renk akrilik boya ve fırçadan oluşan bir settir. Çanta Boyama çocukların hem el becerilerini geliştirmeleri hem de annelerine hediye edebilecekleri sağlığa zararsız bir materyaldir.Güzel günlerde kullanmaları için annelere hediye edilebilecek eğitici odaklı bir hediye.çocukların Hem öğrenerek hem eğlenerek ortaya çıkarabilecekleri güzel bir hediye. Çanta boyama 39x34 cm ölçülerindedir.
Deney Seti
Teklif
2 sene önce

Deney Seti

9.00
Eva Mozaik
Teklif
2 sene önce

Eva Mozaik

5.50
Eva Mozaik ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : A5 ebatlarında resimli mukavva zemin, 6 renk kendinden yapışkanlı kesimli eva mozaik Eva Mozaik, kesilmiş evaların belirlenmiş bölümlere yapıştırılmasıyla oluşturulmuş bir üründür. Kuşe üzerine basılmış desenlere evanın yapıştırılması sonucu oluşan şekil oldukça şıktır. Bu oyunla çocukların  şekil oluşturma becerilerinin arttırılması, dikkat ve odaklanabilme yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
A4 Yapışkanlı Keçe
Teklif
2 sene önce

A4 Yapışkanlı Keçe

14.00
Yapışkanlı Keçe A4 20X30Cm Yapışkanlı Renkli Keçe 180gr
A4 Desenli Keçe
Teklif
2 sene önce

A4 Desenli Keçe

14.00
A4 Desenli Keçe 180 Gr 10'Lu Paket
Ahşap Kalemlik Ve Kumbara Set
Teklif
2 sene önce

Ahşap Kalemlik Ve Kumbara Set

18.00
Ahşap Kalemlik Ve Ahşap Kumbara; 3 Mm Mdf’Nin Lazerle Kesilmesi İle Oluşan Bir Üründür. Çocuklar Bu Şekilde El Becerilerini Arttırmakla Birlikte Eğlenceli Vakit Geçirirler.
Cam Mozaik
Teklif
2 sene önce

Cam Mozaik

17.00
Cam Mozaik Parça Adeti:Set Kutu Ebatı:20x26  
Filografi Sanatı
Teklif
2 sene önce

Filografi Sanatı

35.00
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : Flografi teli yeterli miktarda filografi çivisi, 23x33cm ebatlarında 8mm ahşap
Keçe Çanta
Teklif
2 sene önce

Keçe Çanta

16.00
Keçe çanta ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 26x27 cm Kesilmiş Keçe Keçe çanta lazerle kesilmiş 5 mm keçeden oluşan bir settir. Set içerisinde keçe çantayı birleştirmeniz için gerekli puntolar bulunmaktadır. Keçe çantanın çocuklara en büyük faydası ise çocukların el becerilerini arttırmasıdır. Diğer yönden çocuklar kendi  emeklerinin karşılığını  görerek bundan sevinç duyarlar.
Keçe Çerçeve
Teklif
2 sene önce

Keçe Çerçeve

9.00
Keçe çerçeve ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 230x180 mm, Karışık Renkler Keçe çerçeve lazerle kesilmiş 5 mm keçeden oluşan bir settir. Set içerisinde keçe çerçeveyi birleştirmeniz için gerekli puntolar bulunmaktadır. Keçe çerçevenin çocuklara en büyük faydası ise çocukların el becerilerini arttırmasıdır. Diğer yönden çocuklar kendi emeklerinin karşılığını görerek bundan sevinç duyarlar.  
Kum Boyama
İndirim
2 sene önce

Kum Boyama

50.00 40.00 -20%
Kum Boyama, hayal gücüne bağlı olarak karton üzerine kazınmış birtakım resimleri, sayıları veya harfleri sırayla renklendirmesine olanak verir. Çocuğun karton üzerindeki resim veya yazıları istediği sırada ve istediği gibi boyaması, onun plan yapma kabiliyetine yardımcı olmakla birlikte, sanatsal faaliyetlere yatkın olmasını sağlamakta ve hatta gelecekteki seçimlerinde sağlıklı kararlar almasına imkân vermektedir. Anne ve babayla ya da aileyle birlikte yapılan Kum Boyama ise, çocuğun ailesiyle geçirdiği zamanın kalitesini kat kat artırır.  
Kum Boyama Seti
Teklif
2 sene önce

Kum Boyama Seti

5.00
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 23x33 cm ebatlarında karton üzeri çizilmiş desen ve renkli kumlardan oluşan settir.
KARTON MASKE BOYAMA
İndirim
2 sene önce

KARTON MASKE BOYAMA

20.00 15.00 -25%
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 1 Adet karton malzemeden üretilmiş maske, 6 renk yaldızlı boya ve  sulu boya fırçası Karton maske üzerinde beyaz boya ile astar attıktan sonra desenleri oluşturup set içeriğinde bulunan ince fırça ile dikkatli bir şekilde renklendirebilirsiniz.
KOKORU
Teklif
2 sene önce

KOKORU

15.00
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 500x13mm Ebatlarında, 8 Renk Kokoru 500x13 mm ebatlarında 8 renkli kıvrımlı kağıtlardan oluşan bir üründür. Bu kağıtlar ile çocuklar diledikleri şekilleri oluşturabilir, hayal güçlerini geliştirebilirler.
Kadife Boyama Sanatı
Teklif
2 sene önce

Kadife Boyama Sanatı

22.00
Kadife boyama sanatı ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 220x320 mm mukavva üzerine giydirilmiş kadife. Farklı renklerden oluşan kalem Kadife sanatı 2mm mukavva üzerine giydirilmiş kadife ve keçe kalem setinden oluşmaktadır. 8 farklı desenden oluşan bu seti çocuklar diledikleri gibi boyayabilirler. Kadife sanatı çocukların el yeteneklerinin arttırılmasını sağlar, ayrıca zihinsel yönden gelişmelerine imkan tanır.
Ahşap Kuş Evi Üçlü
İndirim
2 sene önce

Ahşap Kuş Evi Üçlü

40.00 30.00 -25%
KUŞ EVİ SİZE NELER KAZANDIRIR Kuş evi çocuğunuzdaki merhamet duygusunu aşılayan, insanlık olgusunu yükselten, terbiyeli, ahlaklı ve disiplinli yaşamayı hedefleyen bir üründür. Kuş evi büyüklerde ise özlemini duymuş şefkat duygusunun giderilmesini sağlar. Ürün monte edildikten sonra uygun ortama asılarak dışarıdaki kuşlar için bir barınak olarak kullanılabilir.
3D MAKET
İndirim
2 sene önce

3D MAKET

40.00 30.00 -25%
Kutu İçeriği: Lazerle kesilmiş 3 mm mdf, 6 Renk akrilik boya, Fırça
LİNOL BASKI
Teklif
2 sene önce

LİNOL BASKI

22.00
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 22x32 cm ölçüsünde 2,5 mm kalınlığında PVC Siyah Matbaa Mürekkebi 3'lü Oyma Seti Linol Baskı, PVC malzemesinden yapılan bir baskı çeşididir. Linol bir çeşit zemin malzemesidir. Ancak oyulması kolay olduğundan baskı sanatlarında da kullanılmaktadır. Çocuklar linol baskı sayesinde el becerilerini arttırır ve sosyal hayata daha fazla katılma imkanı bulur.
TAŞ BOYAMA
İndirim
2 sene önce

TAŞ BOYAMA

20.00 16.00 -20%
Ürün İçeriği:
6 Renk AkrilikBoya
Tutkal
Doğal Taşlar
Fırça
Kinetik Kum
Teklif
2 sene önce

Kinetik Kum

20.00
Kinetik kum için sihirli kumda diyebiliriz.Kinetik kumun kolay şekil alabilen.ilginç bir akışkan kıvamı vardır.Sadece kendine yapışır ele veya başka bir yüzeye yapışmaz.İçerisinde kimyasal madde bulunmaz.çocukların güvenle oynayabileceği bir meteryaldir.Ürünün bir diğer önemli özelliği uzun süre kurumamasıdır.Kinetik kum sayesinde çocukların motor becerileri gelişir.Terapistler tarafından kinetik kum oynarken çocukların daha sakin oldukları gözlemlenmiştir. Birim kutu Ölçüsü  15x9,5x6 cm Koli İçi Adedi  36 Koli Ağırlığı 18 Kg Koli Desisi  11 Koli Ölçüsü 30x33x33 kutu içerisinde 7 renk mevcuttur.  
Minyatür Sanatı
Teklif
2 sene önce

Minyatür Sanatı

14.00
Minyatür boyama ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 22x32 cm kesilmiş ahşap zemin, 6 renk Akrilik Boya, Fırça Minyatür Sanatı, özellikle Osmanlı saray kültürünü yansıtarak el yazmaları gibi lüks öğeleri süsleyen genelde Padişah ve diğer yüksek mertebelilere sunulmuş bir sanat şeklidir. Size sunmuş olduğumuz ahşap zemin üzerine basılmış minyatür desenini çocuğunuz boyayarak el becerilerini geliştirir. Ayrıca çocuğunuzun kendi kültürünü tanımasına imkan tanır.Çocuğunuza kültürünü tanıtma konusunda keyifli bir etkinliktir.
SİHİRLİ RENKLER
Teklif
2 sene önce

SİHİRLİ RENKLER

5.50
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER :  22x32 cm Ebatlarında sürpriz renkler kağıdı, Kazıma kalemi, örnek resim çalışmaları. Sihirli renkler çocukların, hayal dünyalarını gerçek dünyaya yansıtabilecekleri çok güzel bir etkinliktir. Özel bir maddeyle üzeri örtülmüş kartonda çocuklar diledikleri şekilleri hiçbir boya maddesi kullanmadan oluşturabilmektedir. Bu şekilde kendi dünyalarını gerçek dünyaya  yansıtabilmektedirler.
Origami
Teklif
2 sene önce

Origami

12.00
Ürün Özellikleri: 13 Farklı Origami Modeli, Yeterli Miktarda Renkli Kağıt, 15x15 Cm Ölçülerinde Şekilden şekile giren kağıtlar; kuşlar, çiçekler, hayvanlar ve doğada var olan pek çok şekle ve şemale bürünen, kıvrılan, bükülen kağıtlar; sadece yazmaya, çizmeye değil, kıvrılmaya, bükülmeye, şekilden şekile girmeye ve göze hitap etmeye meyyal olmuş kağıtlar, aynı sanatın elinden çıkar, aynı disiplinden dökülerek vücuda gelir.